Bisschoppen vragen om gebed voor de Paus

Leestijd: < 1 minuut

Vrijdag 21 februari 2025 -05:55 uur – Bron: Redactie Kerk/Bisschoppenconferentie – Beeld: MB

-Utrecht- Sinds vrijdag 14 februari verblijft Paus Franciscus in het ziekenhuis. Geregeld komen er berichten naar buiten over de situatie van zijn kwetsbare gezondheid. De Nederlandse bisschoppen vragen de gelovigen om voor Paus Franciscus te bidden.

Zij vragen de gelovigen om -indachtig het thema van het Heilig Jaar- als pelgrims van hoop de Paus met hun gebeden te begeleiden, zowel met hun persoonlijke gebeden thuis alsook wanneer zij samenkomen in de kerk, heel bijzonder in de viering van de eucharistie. Dat kan met de volgende gebedsintentie:

“Bidden wij voor Paus Franciscus die in het ziekenhuis is opgenomen vanwege zijn broze gezondheid, om kracht naar kruis en waar mogelijk genezing, en om zegen over hen die de Paus verzorgen en begeleiden, en voor alle zieken”.